Lerion se připravuje na novou sezónu 2019 (8. září 2018)

Zdravíme fanoušky Lerionu. Letos jsme vážně přemýšleli nad tím, jestli naše kapela nemá nárok na rockový důchod. Cítili jsme, že už Vám fanouškům nedáváme tolik, co si zasloužíte. Chtěli jsme se věnovat jen Spodnímu proudu. Protože však došlo ke změně na postu frontmana a "Džouzí" (Josef Marčík) má chuť zpívat i převzaté fláky, rozhodli jsme se tu důchodovou hranici posunout. Prostě dát Lerionu ještě šanci :-). Díky skvělému zpěvovému potenciálu můžeme výrazně změnit playlist a příští rok se znovu pokoušet o Vaši přízeň. Budeme se těšit!

Lerion vítá novou krev do svých řad (15. února 2016)

Po neuvěřitelných sedmi letech hraní se Petr Andrš rozhodl dát si od zpěvu v Lerionu pauzu. Proto se na sezónu 2016 připravujeme již s novým zpěvákem Filipem Rozumem. Filip má za sebou mnoho zkušeností se zpíváním, takže se již nyní můžete se těšit na pořádnou porci bigbítu. Navíc teď můžeme doma všichni tvrdit, že paříme s Rozumem :-)

Lerion - Spodní­ proud (1. ledna 2016)

Lerion a Spodní­ proud Vám přeje spoustu pohody a bigbítové nálady do nového roku.

Lerion - Spodní­ proud (1. ledna 2015)

Lerion a Spodní­ proud přeje všem svým příznivcùm do roku 2015 spoustu zdraví. Doufáme, že si s námi budete na akcích užívat a společně s námi budete slavit desetileté výročí ­ LERIONU.

Lerion - Spodní­ proud (1. ledna 2014)

Lerion a Spodní proud přeje Všem svým příznivcům do roku 2014 spoustu zdraví, dobrý sluch a hudební vkus :-).Doufáme, že si tento rok opět spolu užijeme na našich bigbítových akcích.

Lerion - Spodní­ proud (19. září - 2013)

Lerion po 8 letech působení připravuje nový projekt. Chtěl by se se stávajícím složením blýsknout i se svými vlastními věcmi. Nová kapela má název SPODNÍ PROUD. V nejbližší době budete mít možnost zjistit aktuální informace o této formaci na www.spodniproud.cz. Samozřejmě Lerion bude prozatím stále vystupovat a bude si s Vámi užívat skvělé bigbítové akce.

Lerion vítá mladou krev do svých řad (1. listopadu 2011)

Po zhruba dvou a pùl letech došlo ke změně na postu bubeníka. Pepa se rozhodl z kapely odejít a na jeho místo nastoupil Michael.Ten se ke kapele dostal na doporučení­ svého učitele ...... (viz. kapela - historie).

Tak už máme nové stránky (10. května 2010)

Po 3 letech provozu našich stránek jsme se rozhodli pro změnu. Kompletně jsme předělali vzhled stránek, stejně jako logo i seskupení v kapele. Doufám, že se Vám nový web zalíbí a zvýší se Vaše návštevnost na našich stránkách. Na stránkách najdete , jak jste byli zvyklí, aktuální informace ohledně hraní, ve fotogalerii fotky z našich (vašich) akcí a v sekci video i nějaká videa.

Příjemnou zábavu přeje LERION.